Informace k prevenci proti COVID-19

13. 03. 2020     sekce: Akce     autor: Martina Polláková     tisk: tisk článku

Vážení rodiče,

jak již jistě víte, na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu jsou s účinností od 11.3. 2020 do odvolání uzavřeny základní, střední, vyšší odborné a vysoké školy. Podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha se nařízení netýká mateřských škol. I přesto, ministr školství Robert Plaga doporučuje u mateřských škol stejné opatření a ponechává rozhodnutí o provozu MŠ na zřizovateli.

MŠ Šromotova pastelka je prozatím v provozu, ale jsme nuceni přijmout bezpečnostní opatření a upravit formu odhlašování dětí.

Apeluji tímto, abyste do MŠ nepřiváděli děti se známkami jakéhokoliv nachlazení. Při projeveném nachlazení paní učitelky dítě ráno nepřijmou. Pokud se nachlazení projeví během dne, budou Vás paní učitelky okamžitě telefonicky kontaktovat. V tuhle situaci nesmíme nic podcenit a chránit zdraví ostatních dětí a zaměstnanců školy!!!

Jak jste již byli informováni přes sms, od 12.3. se mění forma odhlašování dětí. Prosíme Vás tedy o ohlášení nepřítomnosti Vašeho dítěte nejpozději den předem do 11:00 hodin. Aktuálně neplatí odhlašování stravy v tentýž den do 8:00.

Plánované akce mateřské školy se při aktuální situati vyhlášení Nouzového stavu ruší.

Při jakýchkoliv změnách budete okamžitě informováni telefonicky nebo přes sms. Informace se objeví také na webu MŠ.

Bc. Martina Polláková, vedoucí učitelka MŠ