Beseda s rodiči o třídě s rozšířenou výukou

13. 03. 2024     sekce: Akce     autor: Jitka Passingerová     tisk: tisk článku

od 1. září 2024 otevíráme popáté jednu 1. třídu s výukou rozšířenou o hodiny angličtiny, logiky a osobnostního rozvoje. Děti budou mít celkem čtyři hodiny anglického jazyka, přičemž většina z nich bude probíhat v půlených skupinách. Cíleně budeme podporovat logické myšlení a samostatné uvažování. Uvedené budeme podporovat i ve výuce matematiky, kterou budeme v této třídě učit Hejného metodou. Protože jsou pro nás důležité dobré vztahy mezi žáky, budeme podporovat osobnostní rozvoj žáků.

Výhodou této třídy bude to, že ji budeme naplňovat maximálně na 22 žáků. V půlených hodinách tak budou žáci pracovat v jedenáctičlenných skupinách.

Pokud Vás tato nabídka oslovila a chtěli byste se dozvědět více o tomto konceptu vzdělávání, přijďte na informační schůzku ve středu 20. března 2024 v 16 hodin do učebny č. 409 (3. patro budovy 2. stupně, můžete použít výtah). Přítomni budou ředitel školy Radomír Habermann, ředitel Světa vzdělání (s kterým budeme na realizaci spolupracovat) Tomáš Blumenstein a paní Čevelová, budoucí třídní učitelka této první třídy. Podrobně vysvětlíme, co od této výuky můžete očekávat, odpovíme na všechny Vaše dotazy. Těšíme se na Vás.

Bližší informace můžete získat na webových stránkách Světa vzdělání.