Nabídka zájmových kroužků

31. 08. 2023     sekce: Akce     autor: Jitka Passingerová     tisk: tisk článku

jako nadstandartní službu nabízíme Vašim dětem tři zájmové kroužky. Kroužky budou probíhat v době odpočívání, po obědě. Přihlášení dětí do kroužku není limitováno věkem, jen prosím zvažte, zda si dítě raději neodpočine, nevyspinká po obědě. Přihlášky je možné vyzvednout u paní učitelek a vyplněné odevzdat od 11.9. do 22.9. 2023. Přihlášení do kroužku je závazné. Změny jako odhlášení nebo přihlášení, lze provést na konci
1. pololetí. Platbu za kroužky proveďte prosím jednorázově za pololetí.

Minimální počet přihlášených dětí v kroužku je 5.

PROSÍME O JEDNORÁZOVOU PLATBU!!! Více informací o platbách bude uvedeno na přihlášce do kroužku.

NABÍDKA KROUŽKŮ

1. LOGOPEDICKÁ PREVENCE

Během kroužku povede paní učitelka (logopedický preventista) skupinové a individuální chvilky. Zaměří se na procvičení mluvidel, rozvoj kognitivních schopností (řeč, vyjadřování, porozumění, pozornost, paměť, koncentraci a prostorovou orientaci, dechové, fonační a artikulační cvičení. V žádném případě nenahrazuje péči klinického logopeda.

Pomůcky: sešit velikosti A4 nelinkovaný

Den a čas konání: sudé úterý 12.30- 14.00hod (od 1.10.2023)

Částka za 1. pololetí: 600,- Kč (říjen-leden)

2. SPORTOVNĚ- POHYBOVÝ KROUŽEK

Paní učitelka se během kroužku zaměří na procvičení hrubé motoriky-obratnost celého těla. Naučí děti spoustu pohybových her a také cvičit s nářadím v tělocvičně. Děti si osvojí pohybové dovednosti a ty stávající budou procvičovat k lepšímu provedení nebo výkonu. Za příznivého počasí bude kroužek probíhat venku, na školním hřišti. Za nepříznivého počasí ve školní tělocvičně.

Vedoucí kroužku: Jitka Passingerová

Pomůcky: sportovní oblečení a obuv.

Den a čas konání: sudá středa  12.30.- 14.00hod. (od 1.10.2023)

Částka za 1. pololetí: 600,- Kč (říjen-leden)

3.TURISTICKÝ KROUŽEK

Děti během školního roku poznají město Hranice a část jeho okolí. Navštíví zajímavá historická místa, přírodní památky a naučí se poznávat turistické značky.

Vedoucí kroužku: Jitka Passingerová

Pomůcky: vhodné oblečení dle aktuálního počasí, batůžek s pitím a pláštěnku.

Den a čas konání: sudé pondělí 12.30- 14.00hod (od 1.10.2023)

Částka za 1. pololetí: 600,- Kč (říjen leden)