Návštěva paní logopedky

08. 09. 2023     sekce: Akce     autor: Václava Baštanová     tisk: tisk článku

Milí rodiče,

ve čtvrtek 14.9. 2023 nás navštíví Mgr. Kateřina Vozáková, ze Speciálně pedagogického centra Hranice. Ze strany školky vřele doporučujeme nechat si vyhotovit logopedickou depistáž. Paní Vozáková má bohaté zkušenosti a Vašemu dítěti se bude profesionálně věnovat. Pod pojmen logopedická depistáž se rozumí orientační vyšetření vývoje řeči. Havním cílem je předejít, popř. snížit následky narušené komunikační schopnosti (upozornění na včasné zahájení logopedické péče). Po vyšetření Vašeho dítěte obdržíte písemný záznam s dalšími poznámkami. Vyhotovení logopedické depistáže je zdarma. Prosíme o potvrzení zájmu na listu, který je vyvěšený na nástěnce a zároveň vyplnění Žádosti o poskytnutí orientačního logopedického vyšetření (dokument obdržíte ve školce).

Mgr. Martina Polláková