Začátek školního roku 2023/2024

03. 08. 2023     sekce: Akce     autor: Václava Baštanová     tisk: tisk článku

Milí rodiče,

přináším Vám pár důležitých informací, které byste měli znát při rozjezdu školního roku 2023/2024. Další potřebné informace Vám budou sděleny osobně na první informační schůzce, popř. si je přečtete na nástěnce ve školce.

Provozní doba MŠ: od 6:30 do 16:00 hodin

Mobil: 776 298 601

Vaše děti budou vzdělávat a opečovávat paní učitelky Jitka a Martina. Do kolektivu patří také milá teta Alenka, která se stará o výdej stravy a o úklid.

Ranní přivádění dětí probíhá v čase od 6:30 do 8:00 (dítě je možné přivést i později, ovšem po předchozím kontaktování paní učitelky).

Dětem prosím přineste:

1) papuče s pevnou patou

2) oblečení do školky (+ náhradní)

3) oblečení na zahradu (+ náhradní)

4) pyžamko

Ve školce máme každoročně zavedené, po souhlasu rodičů, čištění zoubků po obědě. Pokud se rozhodnete pro tuhle možnost, přineste prosím svému dítěti zubní kartáček a dětskou zubní pastu (kelímky nejsou potřeba, máme školkovní s obrázkovu značkou pro každé dítě). Dále budeme rádi za přinesení boxíku s papírovými kapesníky. Co se týká tzv. zástěrek nebo košilek na malování, tak ty nemusíte nosit. Jako oblečení pro tvoření používáme bílá bavlněná trička, která si děti individuálně pomalují barvičkami na textil. Každé dítě má tak originální kousek, ve kterém se navíc cítí jako malíři. Při koupi trička pro své dítě prosím zvažte velikost - tričko budeme používat celý školní rok :-).

První den nástupu do MŠ doporučujeme zajít za vedoucí školní jídelny, paní Vlastou Šťastnou, abyste si domluvili způsob hrazení stravy.

Pokud si budete chtít vyzvednout dítě kdykoliv po obědě, předejte prosím ráno paní učitelce podepsanou plastovou krabičku na odpolední svačinku.

Čas k vyzvednutí dítěte po obědě: ve 12 hodin

Čas k vyzvednutí dítěte po odpočívání: od 14:00 do 16:00 hodin

Čas vyzvednutí je možné po předchozím kontaktování paní učitelky změnit.

Parkování ve školním dvoře není možné. Parkoviště slouží zaměstnancům školy (děkujeme za pochopení).

Moc se na Vás všechny těšíme.

Mgr. Martina Polláková